M.E.B. Onaylı 520 Saat Masaj Eğitimi Kursu

Kurumumuz, “masaj ciddi bir iştir, uzmanlik gerektirir ” sloganıyla, profesyonel olarak masaj alaninda calismak isteyen adaylari sektöre kazandırmayı hedefleyen, koruyucu ve iyileştirici bir tedavi yöntemi olan masajın ülkemizde hak ettiği değeri görmesi için gerekli misyonu   üstlenen bir yapıya sahiptir.

Meb Onaylı Masaj Kursu
Meb Onaylı Masaj Kursu

Uzak doğuda ve batıda yıllardır tedavi yöntemi olarak kullanılmakta olan masaj,   ülkemizde uzun bir süre hak ettiği değeri bulamamış, genelde yeterli egitime sahip olmayan kişilerin elinde,  “vücudu  yağlamak ”  algısının dışına çıkılamamıştır.

Ancak son yıllarda, klinik çalışmaların artması ve kanıta dayalı çalışmaların literatürde yer alması ile birlikte ; özel hastanelerin ve sağlık kuruluşlarının masaj ile tedaviye yönelmesi Fizik Tedavi merkezlerinde masaj bilen profesyonel personellerin tercih edilmesi nedeniyle beraber masaj terapistliği trend meslekler arasında yerini almıştır.

M.E.B. Onaylı 520 Saat Masaj Eğitimi Belgesi

520 saatlik masaj kursumuzun bitiminde MEB onaylı belge sahibi olan mezunlarımız;

📌 Kendi masaj salonlarını açabilir,
📌 Hastanelerde,  fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezlerinde
📌 Spa merkezlerinde,
📌 Spor merkezleri ve salonlarında
📌 Kaplıca ve termal tesisler de
📌 Güzellik salonları ve merkezlerinde çalışabilirler.

ULUSLARARASI YETKİNLİK

Ayrıca kurs sonunda transkript alma hakkına sahip olacaklar ve bu belge ile yurtdışında çalışma yetkinliği kazanmış olacakardir.

ÖĞRENME GARANTİLİ masaj kursumuz; fizyoterapist hocalarımız tarafından teori ve uygulamali olarak, minimum 5- maksimum 10 kişilik sınıflarda  verilmekte olup, öğrencilerimiz sektörde yerini alana kadar, tekrar derslerine ücretsiz olarak katılma hakkına sahiptir.


Ayrica öğrencilerimizin  cay,  kahve,  su gibi ihtiyaçlari, kurumumuzda ücretsiz olarak karşılanmaktadır.

Bir cevap yazın